Výroba kuchyní

Rádi Vám pomůžeme kompletně zařídit Vaši novou kuchyň nebo jídelnu. Máte potíže představit si, jak asi bude nová kuchyň Vypadat? Vyzkoušejte s námi nejprve vizualizaci návrhu, dokud nebudete spokojeni.

Jste to především Vy, naši zákazníci, kdo nás inspiruje. Při výrobě každého jedinečného kusu nábytku přihlížíme k vašemu způsobu života. Jste náruživá kuchařka nebo jen za pochodu snídáte kávu u baru? Pro každého klienta najdeme to pravé. Vyrobíme pro Vás stejně kvalitně kuchyň skromnou, i tu s nadstandardními požadavky. Přinášíme chytrá, estetická
a plně funkční řešení.


Výroba nábytku

Nábytek patří mezi základní vybavení domovů, proto je dobré vybírat jej s maximální péčí. Spokojenost s bydlením se odvíjí velkou měrou od toho, zda zařízení vyhovuje našim potřebám. Spolehněte se v tomto na naše dlouholeté zkušenosti. Poradíme Vám, jak kouzlit s nábytkem v malých prostorech, navrhneme komfortní bydlení ve velkorysém stylu či zpracujeme moderní
a funkční řešení pro váš dům či firmu
.

Máme za sebou realizace například školních interiérů, které mají svá specifika. Svým projektům dáváme vždy punc originálního pojetí.


Výrobky z masivu (schody, dveře, vrata, postele apod.)

Pro zastánce přírodních materiálů máme dobrou zprávu. Vyrobíme Vám z masivu postel na míru, krásné interiérové schodiště a dveře anebo cokoliv, co vám ještě schází k pocitu útulného bydlení

Ctíme dřevo jako ušlechtilý materiál, který nikdy nevyjde z módy, a o jeho zpracování víme všechno. Přesvědčte se o kvalitě
a preciznosti našich výrobků. Výjimečný kousek, který vnese do vašeho bydlení kus živé přírody přece nemůže ve Vašem domově chybět!

Pečlivě vybírané materiály, dovedné řemeslné zpracování a ochrana povrchu zajistí, že Vám naše výrobky z masivu budou dlouho a spolehlivě sloužit a přinášet radost.


Podlahy

Vyjdeme Vám vstříc i v realizaci podlah.

Dřevo je skvělá volba pro Vaši podlahu. Přímý kontakt s tímto materiálem působí uklidňujícím dojmem. Dřevo harmonizuje interiér a promlouvá k Vašim smyslům. Vytváří pocit bezpečí a utužuje teplou rodinnou atmosféru. Dopřejte si vkusnou podlahu jako důkaz svého životního postoje.


Prodej řeziva

Provozujeme také pilařskou výrobu a prodej řeziva pro další opracování, stavební účely či jako palivové dříví. Více informací naleznete v sekci prodej řeziva.

Kontakt


INTERIÉR - MAŇÁK M+J, s.r.o.

Velká nad Veličkou

Zobrazit mapu

Zobrazit ve Street View


IČ: 27666280

Telefon


Miroslav Maňák 606 802 081
Jan Maňák 602 876 623

interier-manak@seznam.cz

www.interier-manak.cz

Sdílejte nás


FB tw g+

Tvorba www IZIC.CZ

Administrace